Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

13.05.2013
Czyta się kilka minut
Jeśli chcesz zorganizować Lekcję czytania w swojej szkole, bibliotece, podczas festiwalu który organizujesz czy z innej jeszcze przyczyny – napisz na lekcjeczytania@tygodnik.com.pl.
N

Najbliższe „Lekcje czytania”:
21 maja o godz. 19.30 JERZY FRANCZAK poprowadzi Lekcję czytania na temat „Kronosa” Witolda Gombrowicza w Klubie pod Jaszczurami w Krakowie (Rynek Główny 8) w ramach cyklu Sztuka Wyboru – Sztuka Odbioru, organizowanego przez SLOT Kraków. O cyklu więcej na stronie slot.art.pl.

27 maja o godz. 10.40 ANDRZEJ FRANASZEK poprowadzi „Lekcję czytania” w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie, al. 1 Maja 22.

Najświeższe informacje o Lekcjach, zdjęcia i kontakty znajdują się w internecie pod adresem lekcjeczytania.tygodnik.com.pl lub na portalu Facebook: facebook.com/LekcjeCzytania.

„Lekcje czytania” na Festiwalu Literatury Kobiet GRYFIA:
6 czerwca o godz. 11.00 ANNA JANKO poprowadzi „Lekcję czytania” na temat książki Susan Sontag „Widok cudzego cierpienia”...

1446

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]