Reklama

Lekcje czytania w maju i czerwcu!

Lekcje czytania w maju i czerwcu!

17.09.2010
Czyta się kilka minut
Trwa akcja "Tygodnika" i Fundacji Tygodnika Powszechnego "Lekcje czytania", w czasie których prowadzimy dyskusje z licealistami.
Lekcje czytania z Małgorzatą Szejnert
L

Lekcje czytania to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego, która ma na celu budzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarzami i pisarkami, krytykami i krytyczkami, profesorami i profesorkami.

Jeśli chcesz zorganizować "Lekcję czytania" w swojej szkole, bibliotece, podczas festiwalu, który organizujesz, lub z innej okazji - napisz na  lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

Najbliższe Lekcje czytania:

21 maja o godz. 19.30 Jerzy Franczak poprowadzi Lekcję czytania z "Kronosa" Witolda Gombrowicza na spotkaniu otwartym w ramach cyklu Sztuka Wyboru - Sztuka Odbioru, organizowanego przez SLOT Kraków (Klub pod Jaszczurami, Rynek Główny 8, Kraków)

27 maja o godz. 10.40 Andrzej Franaszek prowadzi Lekcję czytania w Zespole...

2725

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Od 25 maja 2019 r., godz. 0:00, do zakończenia głosowania do Parlamentu Europejskiego trwa CISZA WYBORCZA. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej. Dowiedz się więcej >> 

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]