Reklama

Kościół w skrócie

Kościół w skrócie

14.07.2014
Czyta się kilka minut
8 – 14 lipca
P

PIELGRZYMKA RADIA MARYJA
„Wszyscy powinni być świadomymi siewcami Ewangelii i aktywnymi chrześcijanami” – mówił o. Tadeusz Rydzyk w trakcie pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze. Sympatycy rozgłośni spotkali się w Częstochowie po raz 23. W niedzielnej homilii abp Zygmunt Zimowski mówił o ochronie życia.

KOŚCIÓŁ NA KUBIE
W miejscowości Sandino w prowincji Pinar del Río na zachodzie Kuby powstanie pierwszy od 55 lat kościół katolicki w tym kraju. Świątynia pomieści około 250 osób i zajmie powierzchnię ponad 800 metrów kwadratowych.

MODLITWA O POKÓJ
Rada Kościołów i Organizacji Religijnych Ukrainy zaapelowała do prorosyjskich rebeliantów o uwolnienie wszystkich przetrzymywanych zakładników. W Kijowie trwają nadal ekumeniczne modlitwy o pokój na Ukrainie i na całym świecie.

ŚMIERĆ...

1406

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]