Reklama

Konkurs dla Czytelników 2

Konkurs dla Czytelników 2

31.12.2012
Czyta się kilka minut
Na pierwszych siedmiu Czytelników, którzy nadeślą najcelniejszą sugestię, kto był pierwszym projektantem reklam w „Kulturze”, czekają nagrody.
T

To miniaturki miesięcznika, drukowane na papierze biblijnym. Odpowiedzi prosimy wysyłać na: kulturaparyska@gmail.com lub na adres tp@tygodnik.com.pl z tematem: Kult ura-Paryż.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]