Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

19.11.2013
Czyta się kilka minut
„Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego, która ma na celu budzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarzami i pisarkami, krytykami i krytyczkami, profesorami i profesorkami.
Rys. Marcin Wicha
J

Jeśli chcesz zorganizować „Lekcję czytania” w swojej szkole, bibliotece, podczas festiwalu, który stworzyłeś, czy z innej jeszcze okazji – napisz na adres lekcjeczytania@tygodnik.com.pl
Listopad to miesiąc literatury szwedzkiej – z tej okazji zapraszamy na lekcje poświęcone książkom ze Szwecji. „Lekcję czytania” w Andrzejki (30 listopada) o godz. 12.00 poświęcimy szwedzkiej literaturze dla dzieci – zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku około 6-7 lat do księgarni Pod Globusem w Krakowie (ul. Długa 1). Katarzyna Kubisiowska będzie czytała książkę Ulfa Starka „Jak mama została Indianką”. W trakcie lekcji będziemy robić pióropusze, dlatego prosimy o przyniesienie kleju, piór lub innych przyborów pomocnych w warsztatach.

POZOSTAŁE „LEKCJE CZYTANIA”:
21 listopada o godz. 13.00 Jerzy...

1511

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]