Reklama

Konkurs

Konkurs

05.06.2012
Czyta się kilka minut
Dla naszych Czytelników mamy książki tegorocznych Laureatów Medalu św. Jerzego.
5

5 książek „Marzenia i tajemnice” Danuty Wałęsowej oraz 5 książek „Coca kocha Colę” ks. Andrzeja Augustyńskiego – z podpisami autorów!

Aby wygrać jedną z nich, należy odpowiedzieć na pytanie:

Jeden z Medali wręczaliśmy poza granicami Polski. Kto został wtedy Laureatem Medalu, w którym to było roku i w jakim mieście odbyła się uroczystość?

Odpowiedzi na kartkach pocztowych prosimy wysyłać na adres redakcji do 20 czerwca. Wyniki opublikujemy w wydaniu, które ukaże się w kioskach 27 czerwca. Prosimy o podanie tytułu książki, którą chcecie Państwo otrzymać, oraz swojego adresu.

Jak było na tegorocznej Gali Medalu św. Jerzego? Zobacz galerię na naszej stronie tygodnik.com.pl/medal2012

747

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]