Reklama

Kluby „Tygodnika Powszechnego”

Kluby „Tygodnika Powszechnego”

09.06.2014
Czyta się kilka minut
Aktualności

„DROGI DIALOGU NA BIAŁORUSI”
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie „Drogi dialogu na Białorusi”. Naszym gościem będzie ks. Wojciech Lemański, który opowie o swych doświadczeniach z pracy duszpasterskiej w społeczeństwie ludzi różnorodnej wiary i niewiary. Spotkanie odbędzie się w czwartek 12 czerwca o godzinie 19.00 w siedzibie KIK-u (ul. Freta 20/24A).
CZY „TYGODNIK POWSZECHNY” JEST DLA MŁODYCH?
W piątek 13 czerwca o godz. 18.00, w sali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 86, odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Klubu „Tygodnika Powszechnego” w powiecie bieruńsko-lędzińskim.
Tym razem postaramy się znaleźć odpowiedź na tytułowe pytanie z redaktorem działu Wiara w „Tygodniku”, Błażejem Strzelczykiem. Do udziału w spotkaniu zapraszamy nie tylko członków i sympatyków...

1395

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]