Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Kluby „TP”

Kluby „TP”

17.02.2014
Czyta się kilka minut
Wieści z Klubów „TP”
C

Czy „Tygodnik Powszechny” ma być gazetą newsów, ścigającą się z innymi gazetami?
Krakowski Klub „TP” zaprasza na spotkanie z redaktorem naczelnym Piotrem Mucharskim oraz prezesem spółki „Tygodnik Powszechny” Jackiem Ślusarczykiem, które odbędzie się w niedzielę 23 lutego o godz. 17.00 w piwnicy kawiarni „Loch Camelot” przy ul. św. Tomasza 17. Spotkanie poprowadzi Stanisław Kracik. Serdecznie zapraszamy!
Spotkanie Klubu w Lędzinach
Kolejne, szóste już spotkanie otwarte Klubu „Tygodnika Powszechnego” w powiecie bieruńsko-lędzińskim odbędzie się 14 marca (piątek) o godz. 18.00 w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 86. Po prelekcji pt. „Mieszkańcy Lędzin i powiatu pszczyńskiego w armii kajzera i w Wehrmachcie. Zapomniana historia”, którą wygłosi prof. Ryszard Kaczmarek z Tychów, odbędzie się dyskusja...

1329

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]