Reklama

Klub "Tygodnika" we Wrocławiu

Klub "Tygodnika" we Wrocławiu

09.04.2013
Czyta się kilka minut
zaprasza na dyskusję o związkach partnerskich.
W

Wsparciem merytorycznym służył będzie mec. Oskar Dereń, który przedstawi aktualną sytuację prawną konkubinatów i omówi zmiany, które wniosłyby projekty poselskie.
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 16 kwietnia, o godzinie 18.30 w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego „Maciejówka” (Wrocław, pl. bp. Nankiera 17a). Więcej o działalności Klubu na stronie www.klubtygodnika.pl/wroclaw oraz www.facebook.com/klubTPwroclaw.

Więcej na temat działalności Klubów „Tygodnika Powszechnego” znaleźć można na stronie www.KlubTygodnika.pl. Zapraszamy!

575

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]