Reklama

Ładowanie...

KLUB TYGODNIKA POWSZECHNEGO

03.05.2013
Czyta się kilka minut
Ks. Adam Boniecki w Berlinie
K

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Berlinie we współpracy z polsko-niemiecką księgarnią Buchbund zapraszają na spotkanie autorskie z ks. Adamem Bonieckim. Okazją do spotkania jest książka ks. Adama Bonieckiego – „Dookoła świata” – zbiór reportaży, które ukazywały się na łamach „Tygodnika Powszechnego” od 1994 r. Spotkanie będzie moderował polsko-niemiecki dziennikarz i teolog – Thomas Kycia, redaktor rozgłośni RBB i Funkhaus Europa, a także korespondent polskiej sekcji Radia Watykańskiego w Niemczech. Spotkanie odbędzie się w języku polskim, z tłumaczeniem symultanicznym na jęz. niemiecki. Na spotkanie o Kościele, „Tygodniku Powszechnym” i Polsce zapraszamy w piątek 17 maja o godz. 19 do księgarni BUCHBUND w Berlinie (Sanoderstr. 8).

Więcej na temat działalności Klubów „Tygodnika Powszechnego” znaleźć można na stronie www.KlubTygodnika.pl. Zapraszamy!

925

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]