Reklama

Ładowanie...

Jeszcze puściej w Trójce

Jeszcze puściej w Trójce

09.03.2020
Czyta się kilka minut
Po 19 latach pracy z Programu III PR zwolniono Annę Gacek, jedną z najpopularniejszych dziennikarek muzycznych nie tylko tej stacji.
FACEBOOK / ANNA GACEK
T

To była moja pierwsza praca. Nie znam dorosłego życia bez pracy w Trójce. Jestem teraz mieszanką skrajnych emocji, od dumy z wszystkiego, co osiągnęłam, po lęk o przyszłość” – napisała na Facebooku. W kwestii lęku o przyszłość możemy ją uspokoić: istnieje życie poza Trójką. W serwisach streamingowych, dzięki zbiórce społecznościowej, można już słuchać „Raportu o stanie świata”, audycji innego wyrzuconego z tej stacji dziennikarza, Dariusza Rosiaka. ©℗

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]