Reklama

Gdzie odpocząć w Polsce

Gdzie odpocząć w Polsce

23.08.2014
Czyta się kilka minut
M

MNISZKI KAMEDUŁKI ze Złoczewa (woj. łódzkie); ul. Sieradzka 3, 98-270 Złoczew; tel. (43) 820 22 83; kamedulki.eu.
Szczegóły dotyczące przyjazdu ustala się z przeoryszą klasztoru. Podczas kilkudniowego pobytu goście (wyłącznie kobiety) mają dostęp do kaplicy, mogą uczestniczyć w modlitwach sióstr. Podczas sezonu urlopowego większość pokoi przeznaczonych dla gości jest zajęta.

OPACTWO BENEDYKTYNÓW w Lubiniu (woj. wielkopolskie); ul. Mickiewicza 6, 64-010 Lubiń; tel. (65) 51 77 222; benedyktyni.net.
Goście mieszkają w przyklasztornym ośrodku. Cena pobytu zwykle wynosi (z pełnym wyżywieniem) ok. 70 zł za dobę. Kobiety mogą przebywać na terenie klasztoru tylko 3 dni. Benedyktyni w Lubiniu prowadzą też ośrodek medytacji chrześcijańskiej.

OJCOWIE KAMEDULI z Eremu Srebrnej Góry w Krakowie; al. Konarowa 1, 30-248...

1556

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]