Reklama

Festiwal odważny

Festiwal odważny

26.06.2012
Czyta się kilka minut
W dniach 2-7 lipca we Wrocławiu odbędzie się ósma edycja Brave Festival, noszącego stały podtytuł „Przeciw wypędzeniom z kultury”, w tym roku zaś podporządkowanego hasłu: „Wtajemniczenia kobiet”.
U

Uczestnicy Brave przybędą do stolicy Dolnego Śląska z kilkunastu krajów, w tym z Radżastanu, Zanzibaru czy Brazylii, by prezentować tradycje śpiewacze, artystyczne, ale też religijne czy medytacyjne. W ramach Brave Kids dzieci, te z biednej, toczonej wojnami Afryki, i te z samotnego, konsumpcjonistycznego Zachodu, spotkają się, by wspólnie stworzyć przedstawienie. Odbędzie się także Forum Kobiet, oglądać będziemy mogli przedstawienia teatralne, uczestniczyć w przeglądzie filmowym... Wszystkie informacje na temat tej imprezy – ukazującej i bolesne wyzwania, i wspaniałą różnorodność świata – znajdą Państwo na stronie www.bravefestival.pl.

My zaś, wkrótce po Festiwalu, w 30. numerze „Tygodnika”, poświęcimy mu SPECJALNY DODATEK, do którego lektury już dziś zapraszamy. Poznamy historie dzieci, przyjeżdżających do Wrocławia, będziemy tropić ślady ginących kultur, zastanawiać nad...

1406

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]