Reklama

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

01.08.2016
Czyta się kilka minut
Fot. Jacek Szydłowski
D

Dziesiaty Jubileuszowy Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi potrwa do 7 sierpnia w Kazimierzu Dolnym oraz w Janowcu nad Wisłą. Zainaugurował go film „Ja, Daniel Blake” (reż. Ken Loach), zdobywca tegorocznej Złotej Palmy. W programie ponad 80 projekcji: filmy fabularne i dokumentalne, nagrodzone w Cannes, Berlinie oraz Wenecji, polskie filmy z minionego sezonu, a także m.in. kino lat 30. – po cyfrowej rekonstrukcji. Na zdjęciu: Bogusław Linda i Lidia Popiel podczas gali otwarcia festiwalu.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]