Reklama

Feniks dla Turnaua

Feniks dla Turnaua

24.04.2005
Czyta się kilka minut
Dziękuję wszystkim, którzy poparli inicjatywę przyznania red. Janowi Turnauowi nagrody za upowszechnianie na łamach “Gazety Wyborczej" książki religijnej (list “Pytania do jury Feniksa" w “TP" nr 19/04). Jednocześnie miło mi poinformować, że Stowarzyszenie Wydawców Katolickich przyznało w tym roku Janowi Turnauowi Małego Feniksa “za promowanie w mediach książki katolickiej".
J

JANUSZ PONIEWIERSKI

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]