Reklama

„Dziady” według Eimuntasa Nekrošiusa

„Dziady” według Eimuntasa Nekrošiusa

14.03.2016
Czyta się kilka minut
Legendarny litewski reżyser wystawił dramat Adama Mickiewicza w Teatrze Narodowym w Warszawie.
Marcin Przybylski jako Guślarz Fot. Krzysztof Bieliński / ARCHIWUM ARTYSTYCZNE TEATRU NARODOWEGO
A

Autorem muzyki jest Paweł Szymański, scenografii – Marius Nekrošius, kostiumów – Nadežda Gultiajeva. Premiera odbyła się 10 marca. Spektakl powstał z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]