Reklama

Dr Michał Eckstein laureatem stypendium "Start" FNP

Dr Michał Eckstein laureatem stypendium "Start" FNP

05.05.2016
Czyta się kilka minut
Miło nam poinformować, że dr Michał Eckstein (UJ, Centrum Kopernika) został laureatem prestiżowego stypendium "Start" Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.
M

Michał Eckstein jest fizykiem i matematykiem, bliskim współpracownikiem ks. prof. Michała Hellera. Znalazł się w gronie 121 wyróżnionych młodych naukowców.

Poza pracą naukową, dr Eckstein angażuje się także w popularyzację nauki. Zapraszamy do zapoznania się z jego artykułami, wykładami oraz kursami zorganizowanymi w ramach Copernicus College.

378

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]