Reklama

Dodatek o EUROPEUM!

Dodatek o EUROPEUM!

02.09.2013
Czyta się kilka minut
W następnym numerze „Tygodnika Powszechnego” uchylimy drzwi do Europeum – Ośrodka Kultury Europejskiej, nowego oddziału Muzeum Narodowego w Krakowie.
P

Pokażemy Wam dzieła czołówki artystów europejskich od średniowiecza po wiek XX, m.in. Paola Veneziana, Lorenza Lotto, Bertela Thorvaldsena, Antonia Canovy, Maurice’a Vlamincka, poprowadzimy czytelników przez najważniejsze zagadnienia sztuki, zdradzimy też sporo ciekawostek.
Zapraszamy do lektury!
Partnerem wydania jest Muzeum Narodowe w Krakowie

370

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]