Reklama

Czytelnicy o ks. Janie Kaczkowskim

Czytelnicy o ks. Janie Kaczkowskim

26.11.2012
Czyta się kilka minut
„Sklepany przez Kościół, kocham Kościół”, („TP”48/12)
~

~Dorota Starościak: Kilka miesięcy temu ks. Kaczkowski głosił kazanie w Gwieździe Morza. Dawno nie słyszałam tak szczerego do bólu, autentycznego księdza. Mówił o swojej chorobie, o chorych z hospicjum, o sensie cierpienia i sensie życia. Niech Ci Pan Bóg błogosławi, księże Janie.

~Jarek Dalke: Ks. Jan głosił niedawno kazanie w mojej parafii. Bardzo rzadko zdarzają się tak szczere i poruszające wypowiedzi z ambony. Podziwiam i dziękuję.

~Bożena Perez Borjas: Ile takich osób Kościół odrzucił? Mojego kolegi nie przyjęto do seminarium, bo był za niski...

~Agnieszka Ewa Nowak: Kościół jest szaleństwem Boga i dramatem człowieka. Wielu Kościół odrzucił, niektórzy nawet mieli zaszczyt spłonąć na stosie. Na szczęście ostatnie słowo należy do Boga.

Facebook.com/TygodnikPowszechny...

844

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]