Reklama

Czwarta powódź

Czwarta powódź

31.08.2020
Czyta się kilka minut
MOHAMMAD ISMAIL / REUTERS / FORUM
W

Wielka powódź w afgańskiej prowincji Parwan zabiła ponad 120 ludzi; lokalne władze podają, że liczba ofiar może wzrosnąć. Według portalu FloodList.com, publikującego raporty o powodziach, to już czwarta od początku roku tak silna powódź w tym kraju. Afganistan i Pakistan są w strefie mocnych opadów monsunowych, co czyni je jednymi z najbardziej zagrożonych powodziami państw świata. Zniszczony wojnami i epidemią Afganistan jest na krawędzi katastrofy humanitarnej. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zdjęcie dobrane fantastycznie. Faktycznie powódź.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]