Reklama

Człowieczeństwo

Człowieczeństwo

14.09.2020
Czyta się kilka minut
OMAR AL-HALABI
P

Prawie dwa lata trwała walka o sprowadzenie do Polski i udzielenie azylu rodzinie dziennikarza Omara Al-Halabiego, który w dotkniętej wojną Syrii był za swoją pracę więziony i torturowany. Organizatorzy akcji, dziennikarze Karolina Baca-Pogorzelska i Piotr Czaban, zostali uhonorowani Nagrodą Specjalną polskiego Press Clubu „za człowieczeństwo i solidarność zawodową”. ©℗

Czytaj także: Tamtego dnia w Aleppo - artykuł Omara Al-Halabiego dla "Tygodnika Powszechnego"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]