Reklama

CZECHY I SŁOWACJA

CZECHY I SŁOWACJA

23.10.2012
Czyta się kilka minut
blisko i spokojnie
Festiwal teatralny „Bez granic". Rynek w Cieszynie, 2005 r. Okładka dodatku: Dobrze mieć sąsiada – Czechy i Słowacja. Fot. Jacenty Dędek / REPORTER
-

- Jak Polacy i Słowacy wspólnie odnawiają kościoły i ratują nietoperze

- Tatry - góry, które łączą

- Jak powstała polsko-czeska szkoła fotografów

Dodatek specjalny do "Tygodnika Powszechnego". Redakcja: Małgorzata Nocuń i Andrzej Brzeziecki

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Wyrażone w publikacji opinie są poglądami jej autorów. Treści prezentowane w niniejszej publikacji nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]