Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Cricoteka Tadeusza Kantora

Cricoteka Tadeusza Kantora

07.09.2014
Czyta się kilka minut
Fot. Guy Delahaye / Cricoteka // Marek Zalejski
D

Dodatek specjalny do „Tygodnika Powszechnego” 37/2014
REDAKCJA: Agnieszka Sabor
PROJEKT: Marek Zalejski
WSPÓŁPRACA: Agnieszka Oprządek, Maja Kuczmińska

Scenariusz wystawy stałej Tadeusza Kantora w nowej siedzibie Cricoteki przygotowany przez zespół pod kierunkiem dyrektor Cricoteki Natalii Zarzeckiej:
Justyna Michalik, Małgorzata Paluch-Cybulska, Jan Raczkowski
www.cricoteka.pl
Projekt aranżacji plastycznej i scenografii:
Robert Rumas, Rumas Studio
Dzieła Tadeusza Kantora © Dorota Krakowska i Maria Stangret-Kantor

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]