Reklama

Bonusy i bonifikaty

Bonusy i bonifikaty

15.03.2013
Czyta się kilka minut
Właściciele kart mogą liczyć na wiele bonusów.
M

Można więc np. zbierać punkty za każdą transakcję (liczba punktów zależy od kwoty), a zebrawszy odpowiednio dużo, zamienić je na bilet lotniczy lub nagrody z katalogu. Jeden z banków oferuje zwrot 5 proc. wartości transakcji zawartych kartą poprzez internet. Kolejne proponują aż 58 dni bez odsetek przy zadłużeniu się podczas zakupów kartą. Jest też karta, dzięki której można dostać zwrot 1 proc. wartości zakupów na stacjach paliw. Posiadacze luksusowych kart mogą bezpłatnie korzystać z vipowskich poczekalni na lotniskach.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]