Reklama

Ładowanie...

Bonusy i bonifikaty

Bonusy i bonifikaty

15.03.2013
Czyta się kilka minut
Właściciele kart mogą liczyć na wiele bonusów.
M

Można więc np. zbierać punkty za każdą transakcję (liczba punktów zależy od kwoty), a zebrawszy odpowiednio dużo, zamienić je na bilet lotniczy lub nagrody z katalogu. Jeden z banków oferuje zwrot 5 proc. wartości transakcji zawartych kartą poprzez internet. Kolejne proponują aż 58 dni bez odsetek przy zadłużeniu się podczas zakupów kartą. Jest też karta, dzięki której można dostać zwrot 1 proc. wartości zakupów na stacjach paliw. Posiadacze luksusowych kart mogą bezpłatnie korzystać z vipowskich poczekalni na lotniskach.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]