Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Artykuły

22.04.2013
Nikt ich nie lubi. Ale jeżeli nie będziemy ich płacić, zapanuje chaos. Przestaną działać sądy, policja, zabraknie na emerytury, szkoły czy szpitale.
15.03.2013
Niektórzy twierdzą, że karta kredytowa uzależnia od zakupów, wpycha w pętlę zadłużenia, oddaje w niewolę bankom. Ale mądrze używana umożliwia błyskawiczny dostęp do krótkookresowego...
18.02.2013
Więcej wydajesz niż zarabiasz? Nie ty jeden. Problem ze zbilansowaniem domowego budżetu ma większość ludzi. Gospodarowania własnymi pieniędzmi powinniśmy się jednak nauczyć.