Reklama

Ładowanie...

Białoruś w internecie

Białoruś w internecie

14.03.2006
Czyta się kilka minut
- strona w języku polskim, bardzo dużo informacji na temat wydarzeń bieżących, odwołania do ciekawych artykułów ukazujących się o Białorusi w polskiej prasie. Dużo materiałów na temat kultury, gospodarki, międzynarodowych problemów naszego sąsiada. Praktyczne porady dla wybierających się na Białoruś. - polska strona Związku na Rzecz Demokracji na Białorusi, wiadomości dotyczące obserwowania wyborów, akcje solidarności z Białorusią w Polsce, filmy i karykatury. - strona Inicjatywy Obywatelskiej 97, w języku rosyjskim i angielskim, profesjonalny serwis informacyjny, archiwum akcji prowadzonych przeciw reżimowi, materiały dotyczące przestępstw politycznych dokonanych na Białorusi. - strona opozycyjnej gazety, której druku na Białorusi zabroniono, w języku białoruskim. - białoruska sekcja Radia Svoboda, odpowiednik Radia Wolna Europa, bogaty serwis. - strona Aleksandra Milinkiewicza, opozycyjnego kandydata na prezydenta. - strona młodzieżowej organizacji opozycyjnej Żubr, zdjęcia z akcji przeprowadzanych przeciw reżimowi, informacje o prześladowaniach. Wersja językowa rosyjska i angielska. - internetowa wersja opozycyjnej gazety "Solidarność". - strona prezydenta Łukaszenki, archiwum wystąpień, wersja rosyjska i angielska. - strona białoruskiego KGB, wersja rosyjska, białoruska i angielska. - strona rządowej gazety białoruskiej.
O

Opracowali: MN i ABrz

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]