Reklama

Białoruś w internecie

Białoruś w internecie

14.03.2006
Czyta się kilka minut
- strona w języku polskim, bardzo dużo informacji na temat wydarzeń bieżących, odwołania do ciekawych artykułów ukazujących się o Białorusi w polskiej prasie. Dużo materiałów na temat kultury, gospodarki, międzynarodowych problemów naszego sąsiada. Praktyczne porady dla wybierających się na Białoruś. - polska strona Związku na Rzecz Demokracji na Białorusi, wiadomości dotyczące obserwowania wyborów, akcje solidarności z Białorusią w Polsce, filmy i karykatury. - strona Inicjatywy Obywatelskiej 97, w języku rosyjskim i angielskim, profesjonalny serwis informacyjny, archiwum akcji prowadzonych przeciw reżimowi, materiały dotyczące przestępstw politycznych dokonanych na Białorusi. - strona opozycyjnej gazety, której druku na Białorusi zabroniono, w języku białoruskim. - białoruska sekcja Radia Svoboda, odpowiednik Radia Wolna Europa, bogaty serwis. - strona Aleksandra Milinkiewicza, opozycyjnego kandydata na prezydenta. - strona młodzieżowej organizacji opozycyjnej Żubr, zdjęcia z akcji przeprowadzanych przeciw reżimowi, informacje o prześladowaniach. Wersja językowa rosyjska i angielska. - internetowa wersja opozycyjnej gazety "Solidarność". - strona prezydenta Łukaszenki, archiwum wystąpień, wersja rosyjska i angielska. - strona białoruskiego KGB, wersja rosyjska, białoruska i angielska. - strona rządowej gazety białoruskiej.
O

Opracowali: MN i ABrz

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]