Reklama

Ładowanie...

12 - 28 maja 2010

11.05.2010
Czyta się kilka minut
Festiwal Filmowy w Cannes
O

O nagrodę Złotej Palmy na Festiwalu w Cannes (12-23 maja) walczy 18 filmów, w tym najnowsze obrazy Nikity Michałkowa "Predstojanie" czy "Another Year" Mike’a Leigh. Jury przewodniczyć będzie Tim Burton. Polskie filmy nie znalazły się w konkursie i będą prezentowane jedynie podczas towarzyszących festiwalowi targów.

Warszawskie Targi Książki

W dniach 13-16 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Książki, podczas których będzie można spotkać się z zaproszonymi pisarzami, m.in. Tomasem Venclovą, Joanną Bator, Władysławem Bartoszewskim, Arturem Domosławskim, Michałem Głowińskim, Józefem Henem, Ingą Iwasiów, Michałem Komarem, Hanną Krall, Ewą Lipską, Łukaszem Orbitowskim, Kazimierzem Orłosiem, Jarosławem Markiem Rymkiewiczem, Józefem Wilkoniem, Adamem Zagajewskim, Ryszardem Krynickim, Janem Polkowskim oraz...

4077

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]