Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

30.09.2013
Czyta się kilka minut
5 – 11 października
N

Niedziela z... Wiesławem Myśliwskim
Blok programowy, Polska 2013, TVP Kultura, niedziela 6 X, od 17.25
Autor wydanego niedawno „Ostatniego rozdania” będzie gościem studia TVP Kultura. Prócz rozmowy, wyemitowany zostanie spektakl „Saksofon”, oparty na powieści „Traktat o łuskaniu fasoli”, w reżyserii Izabelli Cywińskiej, z Januszem Gajosem i Jerzym Radziwiłowiczem w rolach głównych, a także film Ryszarda Bera „Kamień na kamieniu”.
Nagroda Nike
Gala, reż. Joanna Makowska, Tomasz Knittel, Polska 2013, TVP2, niedziela 6 X, 18.55
Po raz 17. kapituła nagrody literackiej Nike wybierze najlepszą książkę minionego roku. W siódemce nominowanych znalazły się m.in. „Morfina” Szczepana Twardocha, „Ciemno, prawie noc” Joanny Bator, „Bach for my baby” Justyny Bargielskiej i „Noc żywych Żydów” Igora Ostachowicza....

2443

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]