Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

20.08.2018
Czyta się kilka minut
25 – 31 VIII
D

Darmowy lunch

Dokumentalny, reż. Christian Tod, Niemcy/Austria 2017, Planete+, 25 VIII, 22.45

Bezwarunkowy dochód podstawowy, czyli pieniądze zagwarantowane przez państwo każdemu obywatelowi, na razie pozostaje w sferze eksperymentu. Twórcy filmu na różnych przykładach rozważają możliwość upowszechnienia tego modelu, biorąc pod uwagę zarówno argumenty za, jak i przeciw.

Gala Seiferta

Koncert, Polska 2018, TVP Kultura, 26 VIII, 22.50

III edycja Międzynarodowego Jazzowego Konkursu Skrzypcowego im. Zbigniewa Seiferta odbyła się miesiąc temu w Lusławicach i Krakowie. Wzięło w nim udział dwunastu artystów z dziewięciu krajów. Przed nami retransmisja z finału tego wydarzenia.

Czerwony żółw

Animowany, reż. Michaël Dudok de Wit, Belgia/Francja/Japonia 2016, Canal+ Film, 26 VIII, 6.00, player+, player+ BOX...

1570

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]