Reklama

Ładowanie...

ZOBACZYĆ WARTO

24.06.2013
Czyta się kilka minut
29 czerwca – 5 lipca
P

Pa, pa, polityko
Dokumentalny, reż. Rafał Abramciów, Polska 2012, Planete, sobota 29 VI, 20. 45

Jan Maria Rokita w ostatnim czasie znów trafił na czołówki gazet, choć wycofał się z życia politycznego. Przed nami film, w którym zobaczymy prywatną twarz byłego polityka, jego relacje z żoną Nelly i córką Katarzyną. Dokument przedstawia Rokitę domowego, który dzieli swój czas między Krakowem a Włochami, ale nie stroni od komentarzy na temat ważkich wydarzeń.
Mark Lombardi: sztuka i spisek
Dokumentalny, reż. Mareike Wegener, Niemcy/USA 2012, TVP Info, sobota 29 VI, 23.22

Jeśli artystom przypisywać właściwości profetyczne, to Mark Lombardi posiadł je w oparciu o jak najbardziej racjonalne przesłanki. W swoich obrazach, będących graficznymi kompozycjami rozmaitych globalnych powiązań biznesowo-politycznych,...

2560

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]