Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

24.06.2013
Czyta się kilka minut
29 czerwca – 5 lipca
P

Pa, pa, polityko
Dokumentalny, reż. Rafał Abramciów, Polska 2012, Planete, sobota 29 VI, 20. 45

Jan Maria Rokita w ostatnim czasie znów trafił na czołówki gazet, choć wycofał się z życia politycznego. Przed nami film, w którym zobaczymy prywatną twarz byłego polityka, jego relacje z żoną Nelly i córką Katarzyną. Dokument przedstawia Rokitę domowego, który dzieli swój czas między Krakowem a Włochami, ale nie stroni od komentarzy na temat ważkich wydarzeń.
Mark Lombardi: sztuka i spisek
Dokumentalny, reż. Mareike Wegener, Niemcy/USA 2012, TVP Info, sobota 29 VI, 23.22

Jeśli artystom przypisywać właściwości profetyczne, to Mark Lombardi posiadł je w oparciu o jak najbardziej racjonalne przesłanki. W swoich obrazach, będących graficznymi kompozycjami rozmaitych globalnych powiązań biznesowo-politycznych,...

2560

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]