Reklama

Ładowanie...

ZOBACZYĆ WARTO

04.03.2013
Czyta się kilka minut
9 – 15 III
Ż

Żona doskonała
Komedia, reż. François Ozon, Francja 2010, Ale kino!, sobota 9 III, 20.10
Musical, melodramat, komedia, smakowita stylizacja retro, a do tego całkiem poważne wątki społeczne – tego rodzaju połączenie mogło się udać tylko Ozonowi. Twórca „Ośmiu kobiet” i tym razem angażuje Catherine Deneuve, która wespół z Gerardem Depardieu i Fabricem Luchinim tworzą miłosny trójkąt wpisany w historię o robotniczym buncie i kobiecej emancypacji.
Niedziela z... Tomaszem Tomaszewskim
Publicystyka, TVP Kultura, niedziela 10 III, od 17.45
Bohaterem niedzielnego popołudnia będzie światowej sławy polski fotografik, znany m.in. z publikacji w „National Geographic”. Wśród gości w studiu pojawi się żona Tomaszewskiego, Małgorzata Niezabitowska, oraz jego przyjaciele, aktor Andrzej Ferenc...

2465

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]