Reklama

Ładowanie...

ZOBACZYĆ WARTO

14.01.2013
Czyta się kilka minut
19 – 25 I
T

Tacy jak Breivik

Cykl dokumentalny, Planete, sobota 19 I, 20.45, 21.25, 22.35

Jakie są źródła współczesnego terroryzmu? W dokumencie „Ojcowie Breivika” prywatny portret norweskiego zamachowca przedstawiają ludzie z jego najbliższego otoczenia: ojciec i ojczym. Film „Słowa, które zabijają” zastanawia się nad granicami wolności w dzisiejszej demokracji, a w „Wyspie terroru” przyjrzymy się wydarzeniom na wyspie Utøya oraz zmianom, jakie zaszły w Norwegii po 22 lipca 2011 r.

Niedziela z... Michałem Urbaniakiem

Blok programowy, TVP Kultura, niedziela 20 I, od 17.15

22 stycznia skończy 70 lat. Przed nami spotkanie z muzykiem oraz jego koncert „Urbanate the Area” z 1995 r. wraz z raperem Solidem i Orkiestrą Filharmonii Częstochowskiej, a także pokaz filmów, do których Urbaniak skomponował muzykę: „Wielkie...

2549

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]