Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

26.06.2012
Czyta się kilka minut
30 czerwca – 6 lipca
E

Europejski Stadion Kultury

Koncert, reż. Halina Przebinda, Polska 2012, sobota 30 VI, TVP Kultura, 20.20 (na żywo), TVP 1, 22.45, 23.40

W przededniu finału Euro 2012 na rzeszowskim Stadionie Miejskim „Stal” odbędzie się koncert podsumowujący polsko-ukraiński program kulturalny, zapoczątkowany w roku ubiegłym. Wykonawcy z obu krajów zaprezentują muzyczne szlagiery z tych lat, w których od 1960 r. odbywały się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Wystąpią m.in. Ania Rusowicz, Czesław Mozil i Stanisław Soyka.

Król Roger

Opera, reż. Krzysztof Warlikowski, Francja 2009, mezzo, niedziela 1 VII, 18.30

Paryska inscenizacja opery Karola Szymanowskiego spotkała się swego czasu z bardzo krytycznym odbiorem – zarzucano jej efekciarskie chwyty i spłaszczenie przesłania. Przed nami okazja, by zweryfikować te...

2587

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]