Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

27.02.2012
Czyta się kilka minut
3 - 9 marca 2012
N

Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego

Blok programowy, TVP Kultura, niedziela 4 III, od 17.10

Gdyby żył, właśnie kończyłby 80 lat. Niedawne wydanie jego biografii wywołało wielkie poruszenie w mediach. Dziś, pewnie już bez tak skrajnych emocji, goście TVP Kultura przypomną, kim był człowiek nazywany „cesarzem reportażu” czy „poetą na froncie”. Pokazany zostanie dokument o nim z cyklu „Pejzaże dzieciństwa”, a także film Filipa Bajona „Poszukiwany Ryszard Kapuściński” oraz jego portret pt. „Ciągle jest obecny...”.

Męskie igraszki w Afganistanie

Dokumentalny, reż. Najibullah Quraishi, Jamie Doran, Wielka Brytania 2010, TVP 1, poniedziałek 5 III, 22.00

Bacha bazi to popularna w Afganistanie, choć ukryta, forma pedofilii i prostytucji dziecięcej. Przebrani w dziewczęce stroje chłopcy z...

2621

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]