Reklama

Ładowanie...

Zatroskany inaczej

17.03.2013
Czyta się kilka minut
„TP” 9/13
W

W ostatnim numerze „Tygodnika” znalazłem pytania do redakcji od zatroskanego czytelnika (jak sam siebie nazwał), który stwierdził, że redakcja na okładce poprzedniego numeru zamieściła gotową odpowiedź na pytanie, kto niszczy polski Kościół. Ja całkiem inaczej niż ten czytelnik odczytuję cytowaną okładkę. To o. Rydzyk pyta: „Kto niszczy polski Kościół?”, mając na to pytanie gotową odpowiedź – każdy, kto jest innego niż on zdania. Według mnie o. Wiśniewski, redakcja „TP” i czytelnicy stawiając pytania, chcą dojść do odpowiedzi w dialogu. Nie mam też żadnych obaw o to, czy „Tygodnik” wydrukuje odpowiedzi biskupów – wszystkie i w całości. I mam cień nadziei, że takich odpowiedzi się doczekamy. Cierpliwości – prof. Luft czeka przecież dłużej.

815

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]