Reklama

Ładowanie...

Zaproszenie na Festiwal Nadzieja

29.10.2012
Czyta się kilka minut
polecają wybrane wydarzenia 9. edycji Festiwalu Nadzieja w Piotrkowie Trybunalskim i Łodzi:
3

30 października o godz. 16.30 w Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim wernisaż wystawy poświęconej Jerzemu Turowiczowi oraz projekcja filmu „Zwyczajna dobroć”.

5 listopada o godz. 19.00 w Śródmiejskim Forum Kultury w Łodzi oraz 6 listopada o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim spotkania autorskie z Wojciechem Bonowiczem „Co by nam dziś powiedział Tischner?”.

7 listopada – Dzień Biblii, w jego ramach o godz. 17.00 wspólne czytanie Biblii przez literaturoznawców i duchownych trzech wyznań w Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegółowy program na www.festiwal.org.pl

Zapraszamy!

673

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny + karnet filmowy
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp roczny + karnet filmowy
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]