Reklama

Zaproszenie na Festiwal Nadzieja

Zaproszenie na Festiwal Nadzieja

29.10.2012
Czyta się kilka minut
polecają wybrane wydarzenia 9. edycji Festiwalu Nadzieja w Piotrkowie Trybunalskim i Łodzi:
3

30 października o godz. 16.30 w Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim wernisaż wystawy poświęconej Jerzemu Turowiczowi oraz projekcja filmu „Zwyczajna dobroć”.

5 listopada o godz. 19.00 w Śródmiejskim Forum Kultury w Łodzi oraz 6 listopada o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim spotkania autorskie z Wojciechem Bonowiczem „Co by nam dziś powiedział Tischner?”.

7 listopada – Dzień Biblii, w jego ramach o godz. 17.00 wspólne czytanie Biblii przez literaturoznawców i duchownych trzech wyznań w Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegółowy program na www.festiwal.org.pl

Zapraszamy!

673

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]