Reklama

Wystawa na Festiwalu

Wystawa na Festiwalu

20.08.2012
Czyta się kilka minut
Rokrocznie w ramach Festiwalu Conrada przypominamy postać wybitnego – nieżyjącego już – pisarza. Czwartej edycji naszej imprezy towarzyszyć będzie cykl wydarzeń poświęconych twórczości W.G. Sebalda.
C

Czwartej edycji naszej imprezy towarzyszyć będzie cykl wydarzeń poświęconych twórczości W.G. Sebalda. Pierwszego dnia Festiwalu odbędzie się wernisaż wystawy Bogusław Bachorczyk: Historia naturalna według W.G. Sebalda. Obiekty, instalacje, fotografie

Kurator: Grzegorz Jankowicz
Miejsce: Galeria Domu Norymberskiego, Kraków, ul. Skałeczna 2
Otwarcie: 22.10.2012 r., godz. 17.30.
Wystawę można oglądać w terminie: 23.10 – 11.11.2012, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 17.00.
Organizatorzy: Fundacja Tygodnika Powszechnego, Dom Norymberski

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]