Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wstęp

Wstęp

23.09.2014
Czyta się kilka minut
Czas to szczególny: jesteśmy w domu. W naszym wspólnym domu, na który czekaliśmy kilkadziesiąt lat.
Okładka dodatku NOSPR. Nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, proj. Konior Studio Fot. Bartek Barczyk / NOSPR
N

NOSPR z orkiestry radiowej staje się instytucją o nowym wymiarze: wielką radiową filharmonią. Dwa razy więcej koncertów abonamentowych, gościnne występy światowej sławy zespołów orkiestrowych i chóralnych, do tego siedem serii koncertów w sali kameralnej, w tym Wtorkowy Klub Jazzowy. Pokażemy całe spectrum możliwości wybitnych śląskich artystów – stała się już tradycją nasza współpraca z Kwartetem Śląskim, Orkiestrą Kameralną Aukso, Cameratą Silesią, Orkiestrą Muzyki Nowej – ale też dla członków zespołu NOSPR otworzyły się długo oczekiwane warunki, by uprawiać również kameralistykę.
Muzyka to wspaniała sztuka: bez jednoznacznych pojęć i obrazów pomaga przeżywać świat i go oswajać. Dlatego z oddaniem Jej służymy.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]