Reklama

Wydanie specjalne TP "Smak wolności"

WIDEO: Jak pomagamy w Tadżykistanie?

WIDEO: Jak pomagamy w Tadżykistanie?

31.07.2015
Czyta się kilka minut
Jak wygląda tadżycka reklama ogórków? Po co Tadżyjkom kluby kobiet? W jaki sposób warsztaty prowadzone przez Polki zmieniają ich życie?
Screen z wideo z cyklu "Właśnie Polska" o działaniach Fundacji Edukacja dla Demokracji w Tadżykistanie
Screen z wideo z cyklu "Właśnie Polska" o działaniach Fundacji Edukacja dla Demokracji w Tadżykistanie
W

W nowym wideo z cyklu "Właśnie Polska" Martyna Kwiatkowska z Fundacji Edukacja dla Demokracji opowiada o wyjazdach do Tadżykistanu i pracy z tadżyckimi kobietami. Film ilustrują autentyczne zdjęcia i video z realizacji projektów Fundacji.

Czy nasza pomoc w krajach tak odelgłych od Polski jak Tadżykistan ma sens?

 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Od 25 maja 2019 r., godz. 0:00, do zakończenia głosowania do Parlamentu Europejskiego trwa CISZA WYBORCZA. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej. Dowiedz się więcej >> 

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]