Reklama

WIDEO: Andrzej Brzeziecki podsumowuje cykl o polskiej pomocy dla krajów Wschodu

WIDEO: Andrzej Brzeziecki podsumowuje cykl o polskiej pomocy dla krajów Wschodu

25.11.2015
Czyta się kilka minut
Redaktor naczelny "Nowej Europy Wschodniej" i publicysta "Tygodnika Powszechnego" opowiada m.in. o tym, czym jest polska pomoc rozwojowa i jak powinniśmy ją udoskonalać.
Screen z wideo z cyklu "Właśnie Polska"
C

Czytaj także: „Pomoc rozwojowa” to sformułowanie, które brzmi bardzo niepozornie i mało pociągająco. Tymczasem mogą się za nim kryć wielkie wyzwania.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]