Reklama

Ładowanie...

WIDEO: Andrzej Brzeziecki podsumowuje cykl o polskiej pomocy dla krajów Wschodu

WIDEO: Andrzej Brzeziecki podsumowuje cykl o polskiej pomocy dla krajów Wschodu

25.11.2015
Czyta się kilka minut
Redaktor naczelny "Nowej Europy Wschodniej" i publicysta "Tygodnika Powszechnego" opowiada m.in. o tym, czym jest polska pomoc rozwojowa i jak powinniśmy ją udoskonalać.
Screen z wideo z cyklu "Właśnie Polska"
C

Czytaj także: „Pomoc rozwojowa” to sformułowanie, które brzmi bardzo niepozornie i mało pociągająco. Tymczasem mogą się za nim kryć wielkie wyzwania.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]