Reklama

Ładowanie...

Weź udział w aukcji

Weź udział w aukcji

10.01.2016
Czyta się kilka minut
I kup wyjątkowy klucz otwierający wrota Krakowa i serca jego mieszkańców!
Fot. Kamila Zarembska
J

Już po zamknięciu tego numeru „TP” rozpoczął się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – tym razem fundacja Jerzego Owsiaka zbierała pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Atmosfera wokół imprezy była nieco inna niż w poprzednich latach – ze względu na zmianę władzy we wsparcie Orkiestry mniej chętnie niż zazwyczaj angażowali się np. przedstawiciele wojska.

Redakcja „Tygodnika Powszechnego” od lat wspiera działalność Jerzego Owsiaka (w 1997 r. odznaczyliśmy go Medalem św. Jerzego). Tym razem na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazaliśmy klucz do Krakowa, który otrzymaliśmy od Prezydenta Miasta Jacka Majchrowskiego z okazji jubileuszu 70. urodzin „Tygodnika”. Klucz można licytować pod adresem: powszech.net/wosp Dochód w całości zostanie przeznaczony na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]