Reklama

Ładowanie...

Klucz do Miasta Krakowa na aukcji WOŚP!

Klucz do Miasta Krakowa na aukcji WOŚP!

10.01.2016
Czyta się kilka minut
Zachęcamy do udziału w naszej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - do wylicytowania mamy Klucz do Miasta Krakowa, który otrzymaliśmy z okazji 70-lecia "TP".
Fot. Kamila Zarembska, montaż "TP"
Fot. Kamila Zarembska, montaż "TP"
K

Klucz umieszczony jest w eleganckim etui, widnieje na nim napis "CRACOVIA URBS CELEBERRIMA".
Wewnątrz futerału znajduje się oryginalna grawerowana tabliczka z gratulacjami dla "Tygodnika Powszechnego" od Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Waga: 500 g
Długość: 21 cm

Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Licytuj klucz "Tygodnika Powszechnego" do Miasta Krakowa na aukcji WOŚP na powszech.net/wosp


 

Galeria zdjęć
  • Fot. Kamila Zarembska
  • Fot. Kamila Zarembska
  • Fot. Kamila Zarembska
  • Fot. Kamila Zarembska
  • Fot. Kamila Zarembska

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]