Reklama

Klucz do Miasta Krakowa na aukcji WOŚP!

Klucz do Miasta Krakowa na aukcji WOŚP!

10.01.2016
Czyta się kilka minut
Zachęcamy do udziału w naszej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - do wylicytowania mamy Klucz do Miasta Krakowa, który otrzymaliśmy z okazji 70-lecia "TP".
Fot. Kamila Zarembska, montaż "TP"
Fot. Kamila Zarembska, montaż "TP"
K

Klucz umieszczony jest w eleganckim etui, widnieje na nim napis "CRACOVIA URBS CELEBERRIMA".
Wewnątrz futerału znajduje się oryginalna grawerowana tabliczka z gratulacjami dla "Tygodnika Powszechnego" od Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Waga: 500 g
Długość: 21 cm

Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Licytuj klucz "Tygodnika Powszechnego" do Miasta Krakowa na aukcji WOŚP na powszech.net/wosp


 

Galeria zdjęć
  • Fot. Kamila Zarembska
  • Fot. Kamila Zarembska
  • Fot. Kamila Zarembska
  • Fot. Kamila Zarembska
  • Fot. Kamila Zarembska

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]