Reklama

Watykan na igrzyskach

Watykan na igrzyskach

03.06.2019
Czyta się kilka minut
Reprezentacja Watykanu po raz pierwszy uczestniczyła w Igrzyskach Małych Państw Europy.
ATHLETICA VATICANA
W

Watykańska drużyna (na zdjęciu: Camille Chenaux, Sara Carnicelli, ks. Vincenzo Puccio i Thierry Roch), zarejestrowana w styczniu, nie zdążyła jednak na czas z wszystkimi formalnościami i wystąpiła w roli obserwatora. Jak powiedział nam jej rzecznik, za dwa lata z pewnością będzie rywalizować z najlepszymi sportowcami z najmniejszych europejskich krajów. ©(P)

Czytaj także: Edward Augustyn: Papiescy maratończycy

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]