Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

23.02.2015
Czyta się kilka minut
28 lutego – 6 marca
W

Witaj w klubie
Dramat, reż. Jean-Marc Vallée, USA 2013, Canal+, sobota 28 II, 21.00, niedziela 1 III, 22.35
Jeden z faworytów ubiegłorocznych Oscarów powstał na kanwie działalności Rona Woodroofa, zarażonego wirusem HIV teksaskiego elektryka. W 1988 roku stworzył on tzw. Dallas Buyers Club, który zajmował się przemytem leków na AIDS, niedopuszczonych do sprzedaży w USA. W rolach głównych Matthew McConaughey i Jared Leto.

Republika – Nowe sytuacje
Koncert, Polska 2014, TVP2, sobota 28 II, 23.50
Debiutancki album Republiki ukazał się w 1983 roku. Trzydzieści lat później członkowie grupy w toruńskim klubie „Od Nowa” zorganizowali Koncert Pamięci Grzegorza Ciechowskiego, na którym zagrali utwory z płyty. Przed nami zapis innego spotkania w ramach tego projektu (na festiwalu w Jarocinie), podczas którego jako...

1910

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]