Reklama

WARTO ZOBACZYĆ W TV

WARTO ZOBACZYĆ W TV

21.04.2014
Czyta się kilka minut
26 IV – 2 V
R

Rozkwitające
Dramat, reż. Simon Gross, Nana Ekvtimishvili, Gruzja 2013, Cinemax, niedziela 27 IV, 20.00, poniedziałek 28 IV, 13.10, Cinemax2, poniedziałek 28 IV, 20.00, wtorek 29 IV, 13.10
Historia dwóch zaprzyjaźnionych czternastolatek z Tbilisi, których dorastanie zbiegło się z trudnymi początkami niepodległego kraju: początek lat 90. w Gruzji to czas gwałtownych przemian politycznych i gospodarczych.

Jestem
Dokumentalny, reż. Tom Shadyac, USA 2010, Canal+ Film, poniedziałek 28 IV, 18.30
Znany amerykański reżyser komediowy zrealizował dokument inspirowany zmaganiami z chorobą psychiczną spowodowaną przez uraz czaszki. Zaprosił m.in. intelektualistę Noama Chomsky’ego czy duchownego Desmonda Tutu, aby zastanowić się nad tym, co jest w życiu najważniejsze.

Bard
...

1711

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]