Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

22.12.2017
Czyta się kilka minut
30 grudnia – 12 stycznia
C

Carmen

Opera, reż. Kasper Holten, Austria 2017, TVP Kultura, 31 I, 14.05

Inscenizacja Bizeta dokonana przez duńskiego reżysera, na co dzień dyrektora londyńskiej Opery Królewskiej, miała swoją premierę w tym roku na festiwalu w Bregencji. W rolach głównych wystąpili Gaëlle Arquez i Daniel Johansson. Spektakl został wystawiony na jeziorze, a imponująca scenografia jest dziełem Es Devlin, znanej m.in. ze współpracy z największymi gwiazdami popu i rocka.

Korona królów

Serial, reż. Wojciech Pacyna, Polska 2017, TVP1, 1 I, 18.30

Czy nowy serial historyczny wyprodukowany przez publiczną telewizję dorówna rozmachem i popularnością tureckiemu „Wspaniałemu stuleciu”? Przed nami pierwszy odcinek opowieści o czasach Kazimierza Wielkiego, w którego wciela się Mateusz Król. Serial, zapowiadany jako największe od 30 lat przedsięwzięcie TVP,...

1987

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]