Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

22.12.2017
Czyta się kilka minut
30 grudnia – 12 stycznia
C

Carmen

Opera, reż. Kasper Holten, Austria 2017, TVP Kultura, 31 I, 14.05

Inscenizacja Bizeta dokonana przez duńskiego reżysera, na co dzień dyrektora londyńskiej Opery Królewskiej, miała swoją premierę w tym roku na festiwalu w Bregencji. W rolach głównych wystąpili Gaëlle Arquez i Daniel Johansson. Spektakl został wystawiony na jeziorze, a imponująca scenografia jest dziełem Es Devlin, znanej m.in. ze współpracy z największymi gwiazdami popu i rocka.

Korona królów

Serial, reż. Wojciech Pacyna, Polska 2017, TVP1, 1 I, 18.30

Czy nowy serial historyczny wyprodukowany przez publiczną telewizję dorówna rozmachem i popularnością tureckiemu „Wspaniałemu stuleciu”? Przed nami pierwszy odcinek opowieści o czasach Kazimierza Wielkiego, w którego wciela się Mateusz Król. Serial, zapowiadany jako największe od 30 lat przedsięwzięcie TVP,...

1987

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]