Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

05.03.2017
Czyta się kilka minut
11 – 17 III
W

Więzi
Dokumentalny, reż. Zofia Kowalewska, Polska 2016, Canal+ Film, 11 III, 13.25
W minionym roku był to jeden z najchętniej nagradzanych polskich filmów dokumentalnych. Jest dziełem zaledwie dwudziestoletniej debiutantki, która przygląda się z kamerą swoim dziadkom, świętującym po kilkuletniej separacji 45-lecie związku. Krótki film o bliskości, która zarówno łączy, jak i dzieli.

Przeszłość
Dramat, reż. Asghar Farhadi, Francja/Iran/ /Włochy 2013, TVP2, 12 III, 22.55
Irański zdobywca dwóch Oscarów (za „Rozstanie” i ostatnio za „Klienta”) w swoim pierwszym filmie nakręconym w Europie opowiada o irańsko-francuskim małżeństwie, które spotyka się po czterech latach, by podpisać papiery rozwodowe. I tym razem Farhadi tworzy dramat psychologiczny, który ogląda się jak najlepszy thriller.

...

1685

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]