Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

20.02.2017
Czyta się kilka minut
25 lutego – 3 marca

Kamper
Dramat, reż. Łukasz Grzegorzek, Polska 2016, Cinemax, 26 II, 20.00, 27 II, 9.15, 28 II, 20.00, 3 III, 21.35
Łukasz Grzegorzek w debiutanckim filmie przygląda się współczesnym polskim trzydziestolatkom z dużego miasta. Marta Nieradkiewicz i Piotr Żurawski wcielają się w postacie zawieszone pomiędzy dorastaniem a dorosłością. Podobnie jak wielu przedstawicieli swojej generacji, szukają spełnienia, ale boją się odpowiedzialności.
Światło w nocy
Teatr TV, reż. Krzysztof Czeczot, Polska 2017, TVP2, 26 II, 23.10
Akcja premierowego spektaklu według sztuki Macieja Karpińskiego rozgrywa się w 1916 r. Na zacumowanym pod Wawelem austro-węgierskim okręcie dochodzi do spotkania niejakiego Adolfa Schicklgrubera, Ludwiga Wittgensteina i Józefa Szwejka, co staje się okazją do konfrontacji bardzo różnych postaw...

1771

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]