Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć

18.05.2020
Czyta się kilka minut
D

Dreamland

Dokumentalny, reż. Stanisław Berbeka, Polska 2019, e-kinopodbaranami.pl, 22 V, 19.00

W pierwszym polskim kinie wirtualnym trwa przegląd „Górskie opowieści”. Obok takich tytułów, jak „Jurek”, „Ostatnia góra” czy „Everest”, specjalnym wydarzeniem będzie jednorazowy pokaz dokumentu o himalaiście Macieju Berbece, autorstwa jego syna. Po seansie odbędzie się spotkanie online z twórcą filmu, które poprowadzi dziennikarz „Tygodnika” Bartek Dobroch.

Zniewaga

Dramat, reż. Ziad Doueiri, Liban/Francja 2017, Ale kino+, 25 V, 18.05

3290

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]