Reklama

Warto zobaczyć

20.06.2022
Czyta się kilka minut
K

Królowa

Serial, reż. Łukasz Kośmicki, Polska 2022, odc. 1-4, Netflix, od 23 VI

Rzeczywistość górniczego miasteczka, skomplikowane relacje rodzinne, Andrzej Seweryn w roli byłego krawca, emigranta i drag queen, a obok niego Maria Peszek – co może wyniknąć z takiego połączenia? Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku to z pewnością inne, mniej konwencjonalne i bardziej kolorowe spojrzenie na polską rodzinę.

Duch...

3332

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]